top of page

Sapnis par mājiņu laukos – tuvāk nekā Tev šķiet!

Nevienam nav noslēpums, ka pandēmija ir mainījusi mūsu paradumus un arī dzīvesveidu. Aizvien vairāk cilvēku izvēlas izmantot iespēju strādāt attālināti un aizmukt no pilsētas burzmas, pārceļoties uz dzīvi laukos. Arī mēs novērojam ļoti lielu interesi par koka māju uzstādīšanu, kas ir izmantojamas ne tikai vasarā, bet arī gada aukstajos mēnešos.

Šīs sezonas trends – nomainīt pilsētu pret laukiem!


Ar maziem bērniem pieņemt lēmumu pamest pilsētu nav tik vienkārši, jo pārcelšanās uz laukiem nozīmē lielu menedžmentu ar bērnu izvadāšanu uz skolu un pulciņiem, tādēļ vislielāko interesi par mājiņu iegādi novērojam no klientiem, kas ir vecuma grupā 40–55 gadi. Daudzi no mūsu klientiem ir gadiem domājuši par pārcelšanos prom no pilsētas, un tieši šī brīža neskaidrība par šīs sezonas apkures izmaksām ir motivējusi cilvēkus beidzot realizēt savu ideju un nomainīt pilsētu pret laukiem.


Uzcelt nelielu māju divu nedēļu laikā?


Ārpus pilsētu un ciemu teritorijām bez būvatļaujas ir iespējams uzcelt vienstāva ēkas, kuru platība nepārsniedz 60 kvadrātmetrus – tieši šī iemesla dēļ šobrīd vislielākais pieprasījums ir pēc nelielām koka mājām ar platību 45–60 kvadrātmetri. Lai būtu vieglāk salīdzināt dzīvojamo platību, varam teikt, ka šīs mājas būs kā trīsistabu dzīvoklis standarta padomju laikā celtajos daudzdzīvokļu namos un dzīvojamā platība būs piemērota pārim vai nelielai ģimenei. Visbiežāk klienti izvēlas mājā izbūvēt 2 nelielas istabas, virtuves zonu, kas ir apvienota ar dzīvojamo istabu, un nelielu vannasistabu un tualeti vai arī vienu nelielu guļamistabu un plašu viesistabu, kas ir apvienota ar virtuves zonu.

Šobrīd, kad būvniecības cenas aug pa mēnešiem un šīs ziemas apkures cenas vēl ir miglā tītas, daudzi baidās ņemt hipotekāro kredītu un celt lielu māju, tādēļ nelielas mājas, kuru izbūvei nav nepieciešama projekta saskaņošana būvvaldē un lieli finanšu ieguldījumi, ir laba alternatīva standarta mājas būvniecībai un sniedz iespēju pārcelties uz laukiem jau pirms šī gada apkures sezonas sākuma. Mājas būvniecība aizņems mazāk nekā 2 nedēļas, un pēc tam jums atliks vien iekārtot interjeru un izlemt, kādu apkures veidu izvēlēties.


Pasūti šodien un ievācies jau šajā vasarā!


SIA Eco Dowel piedāvā izbūvēt dārza mājiņas, kas būs piemērotas dzīvošanai gan vasarā, gan ziemā – 3 pakešu logi, ventilējamā fasāde, sienu, griestu un grīdas siltinājums ar minerālvati 200 līdz pat 300 mm, atkarībā no klienta vēlmēm. Mājas uzstādīšanai nav nepieciešama smagā tehnika, tādēļ to ir iespējams ātri un ērti uzstādīt jebkurā Latvijas vietā 2 nedēļu laikā. Ja arī jūs sapņojat par savu īpašumu laukos, bet nevarat finansiāli atļauties standarta mājas būvniecību, padomājiet divreiz – varbūt jums nemaz nevajag lielu māju? Šobrīd aizvien vairāk cilvēku izvēlas būvēt nelielas mājas, jo, būsim atklāti, bērni ātri izaug lieli un, dzīvojot divatā, nav nepieciešamas 4 istabas vai divi stāvi, kā arī, izvēloties pareizu mājas plānojumu, ir iespējams iekārtot plašu dzīvojamo platību arī 60 kvadrātmetros. Ienāciet mūsu mājaslapā un apskatieties mūsu piedāvātos standarta projektus vai arī sazinieties ar mums un izstāstiet, kādai ir jābūt jūsu sapņu mājai, un mēs to realizēsim dzīvē!


Comments


bottom of page