top of page

Mainīgie laika apstākļi – izaicinājums tūrisma nozarē strādājošajiem uzņēmumiem

Šis pavasaris mūs pārbaudīja uz izturību, atkal un atkal pārsteidzot ar jaunu sniega kārtu. Diemžēl arī Latvijas vasaras var būt ļoti neparedzamas, un siltās saules vietā mēs varam sagaidīt drēgnus un rudenīgus laika apstākļus. Tieši vasara ir aktīvākā tūrisma sezona, tādēļ lietus un vēss laiks var apgrūtināt darbu mājražotājiem un vietējiem tūrisma objektiem.


Viens no risinājumiem ir nojumes uzstādīšana, lai pasargātu viesus no lietus, tomēr veikalos nopērkamās nojumes ir salīdzinoši vieglas, nav pietiekami stabilas, ir vēja necaurlaidīgas, un lielā vējā tās var tikt aizpūstas prom. Kā arī jāpiebilst, ka metāla nojumju konstrukcija nav estētiski tik pievilcīga kā, piemēram, koka konstrukcijas un var neiederēties kopējā ainavā. Vēl viens metāla konstrukciju mīnuss – tās nav noturīgas pret ārējās vides negatīvo ietekmi un ar laiku sāk rūsēt, bet sienas un jumts izbalēt un apsūbēt, mazinot nojumes vizuālo pievilcību.


Kafejnīca "Baltais Gulbis", Koknesē


Kā sagatavoties Latvijas vasaras mainīgajiem laika apstākļiem un pasargāt savu biznesu?Mums ir risinājums – nelielas, no koka ražotas kafejnīcas, degustāciju namiņi vai veikaliņi, kuros ir iespējams nesteidzīgi apskatīt izstādīto preci, nelielām grupām organizēt izglītojošas lekcijas vai degustācijas un nesteidzīgi baudīt tasi kafijas un gardu kūku. Šādi koka namiņi ne tikai paglābs viesus no lietus, bet arī no pārkaršanas saulē un lielā karstumā.


Ir iespējams izvēlēties gan standarta projektu, gan arī pielāgot to pēc jūsu vēlmēm un vajadzībām, izgatavojot priekšnamu vai lapeni, ēdamzāli un virtuves zonu vai preču izvietošanas zonu, logu un durvju izvietojumu un lielumu.Kafejnīca "Baltais Gulbis", KoknesēMini koka kafejnīcas un veikaliņi – mūsdienīgs tūrisma risinājums


Atcerieties, ka jūsu uzņēmuma tēls nebeidzas tikai ar jūsu ražoto produktu un tā iepakojumu – pircēji par jūsu uzņēmumu spriedīs gan pēc ražotās preces, tās iepakojuma, gan jūsu darbiniekiem, uzņēmuma apkārtnes un ēkām. Vizuāli pievilcīgs un gaumīgs koka namiņš var kalpot kā jūsu uzņēmuma vizītkarte, ko jūsu klienti pamana pirmo, iebraucot jūsu uzņēmuma teritorijā.


Mūsu komanda šonedēļ ir realizējusi mini koka kafejnīcas projektu, kas šovasar priecēs tūkstošiem apmeklētāju pazīstamā Latvijas tūrisma objektā. Ja arī jūs vēlaties savus klientus palutināt ar skaistām un gaumīgām telpām, kur atvilkt elpu, iedzert tasi kafijas un apskatīt jūsu uzņēmuma ražoto produkciju – koka namiņš būs perfekts risinājums ikvienam biznesam!


Apskati mūsu realizētos projektus vai arī zvani mums (+371 20 030 133) un kopīgi vienosimies par to, kāds koka namiņš būs piemērotākais tieši jūsu biznesam!


Comentários


bottom of page