top of page

Dārza mājiņa tavam lauku īpašumam!

Šobrīd, kad aizvien vairāk cilvēki izmanto iespēju aizmukt no pilsētas drūzmas un izbaudīt lauku mierpilno vidi, koka dārza mājiņas ir ideāls risinājums šī mērķa realizēšanai.

Dārza mājas uzstādīšana ir daudz ātrāks un vienkāršāks process nekā nelielas mājas būvniecība, kā arī tā būs daudz piemērotāka dzīvošanai nekā pārvietojamās mājas un dzīvojamie treileri. Mūsdienās dārza mājiņa jeb vasarnīca vairs sen nenozīmē dzīvi savā lauku īpašumā spartiskos apstākļos – šobrīd ir iespējams pasūtīt skaistas un gaumīgas koka vasaras mājas, kas ne tikai skaisti iekļausies lauku ainavā, bet būs funkcionālas un pilnībā aprīkotas no iekšpuses. Dārza mājas ir iespējams izgatavot gan pēc standarta izmēriem, gan pasūtot pēc individuāla projekta un pielāgojot savām vajadzībām. Pēc vienošanās tiek izplānots logu un durvju skaits, kā arī mājiņai būs jumta, grīdas un sienu siltinājums, kas, ierīkojot atbilstošu apsildīšanas sistēmu, ļaus to izmantot arī gadalaika aukstajos mēnešos. Varam droši apgalvot, ka dārza mājiņa var būt ērts un funkcionāls risinājums dzīvošanai ne tikai nedēļas nogalēs, bet arī ilgtermiņā jebkuros laika apstākļos!

Izbaudi vasaru lapenē!


Ja vēlies labiekārtot pagalmu vai dārzu un iekārtot atpūtas vietu savai ģimenei un viesiem – koka lapenes būs veiksmīgs risinājums. Šobrīd tirgū ir pieejamas ļoti plašs lapeņu piedāvājums, sākot ar nelielām nojumēm līdz pat lielām un greznām lapenēm, kas paredzētas svētkiem un svinībām. Izvēloties lapeni, ir jāņem vērā gan dārza platība, gan mērķis, kādam lapeni ir plānots izmantot. Protams, ir svarīgi ņemt vērā arī kopējo dārza iekārtojumu un stilu. Ja lapene ir paredzēta atpūtai karstās vasaras dienās un kopīgiem piknikiem ar ģimeni, piemērotākais risinājums būs atvērtā tipa lapene. Ja lapeni ir plānots uzstādīt vietā, kur ir valdošie vēji, ir jāapsver iespēja vienu vai vairākas sienas noslēgt. Slēgtajām lapenēm ir rūpīgi jāizplāno logu izvietojums un lielums, lai iekšā ieplūstu pietiekami daudz saules gaismas. Tā kā lapene ir ilgtermiņa ieguldījums, iesakām izvēlēties pieredzējušu un profesionālu uzņēmumu, kas veiks lapenes izbūvi atbilstoši jūsu vēlmēm un būvniecības procesā izmantos kvalitatīvus materiālus, nodrošinot lapenes ilgmūžību.

Pavadi vasaru laukos!


Neviens nenoliegs, ka vasaras Latvijā ir ļoti skaistas, tādēļ mēs aicinām ikvienu izbaudīt vasaru, pavadot to laukos. Iekārto dārza mājiņu, kas būs ne mazāk ērta un skaista kā tavs pilsētas dzīvoklis, vai arī izveido savu vasaras ofisu lapenē ar skatu uz dīķi vai mežu. Kolēģi, kas paliks strādāt pilsētas birojā, ar baltu skaudību varēs vērot bildes sociālajos tīklos ar tavu jauno šīs vasaras zaļo ofisu! Ja vēlies izbaudīt skaistus saullēktus un romantiskus saulrietus aiz savas jaunās dārza mājiņas loga – ir pēdējais brīdis to pasūtīt! Sazinies ar mums, lai pieteiktos uz konsultāciju.

コメント


bottom of page